0300 870 515 (0,79 € / min + pvm) caddiemaster@virpiniemigolf.fi

Opetus

Virpiniemi Golfin kurssitarjonnasta vastaa SF PGA PRO Tommi Linna. Hän on suorittanut sekä golfvalmentajan (GVT) että ammattivalmentajan (AmVT) tutkinnot. Golfvalmentajana Tommi on toiminut vuodesta 1995 alkaen ja hänet on palkittu mm. vuoden 1999 golfjuniorivalmentajana Suomessa ja vuoden 2002 valmentajana Kokkolassa. Kurssien kokoontumispaikkana toimii harjoitusalue (range).

Kurssitarjotin 2019:

Aloita golf jo tänä talvena – tutustu talven tarjouspaketteihin!
Uuden pelaajan tarjouspaketit 2019

Alkeiskurssi»

Päiväkurssi »
Pekka Rinne Golfkoulu junioreille »
Yritystilaisuudet ja golfesittelyt »
Yksityistunnit »
Kurssilaisten kertausillat »
Jatkokurssit (HCP 37–54) »
Syksyn 2019 golfmatkat »
Golfklinikka »
Talvivalmennus »
Kesävalmennus »

 

Kummipelaajat:

Tapio Särkilahti , 0500690456, tapio@sarkilahti.net
Jarmo Husso, 0400 680 291, info@jarmohusso.fi
Irene Seppänen, 050 555 6988, irene.seppanen@eduouka.fi
Reijo Tiri, 040 561 4418, reijotiri@windowslive.com
Juha Valkama, 040 565 1230, juha.valkama@pp1.inet.fi
Olli Niskasaari, 0400 137 369, olli.niskasaari@pp.inet.fi
Markku Holma, 050 4345714, markkuholma@hotmail.com
Tuomo Kukkonen, 044 2604142, tuomo.pappa@gmail.com
Riitta Kamula, 0401812150, riitta.kamula@oulu.fi
Marjo Aspegren, 0443133220, marjo.aspegren@mail.suomi.net

Pro Tommi Linna 0400 917 133 tommi.linna(a)golf.fi