Virpiniemi Golf Club Ry

Virpiniemi Golf Club ry on pelaajien, pelin ja golfin erikoisseura. Yhdistys on aloittanut toimintansa vuonna 2006. Tervetuloa jäseneksi! 

 

Yhdistyksen vuosikokous on vahvistanut vuoden 2020 jäsenmaksuiksi:
Vuosijäsenmaksu 120 €
Vuosijäsenmaksu junioreille (alle 22 v.) 60 €
 

LÄHETÄ JÄSENHAKEMUS

Tätä kautta voit lähettää jäsenhakemuksen. Tervetuloa mukaan!

YHDISTYKSEN SÄÄNNÖT

Tutustu yhdistyksen sääntöihin täältä.

SEURA

Toiminnanjohtaja 
Pasi Voutilainen (pasi.voutilainen (a) virpiniemigolf.fi, 050 521 8629)   

Hallituksen puheenjohtaja
Tapio Särkilahti (tapio (a) sarkilahti.net, 0500 690 456)    

Kapteenit
Irene Seppänen (irene.seppanen (a) eduouka.fi, 050 5556 988)
Jarmo J Husso (info (a) jarmohusso.fi, 0400 680 29)

Golf Pro
Tommi Linna (tommi.linna (a) golf.fi, 0400 917 133

ry:n hallitus

  • Puheenjohtaja: Tapio Särkilahti (0500 690 456 / tapio@sarkilahti.net)
  • Varsinaiset jäsenet: Jarmo J. Husso (0400 680 291 / info@jarmohusso.fi), Irene Seppänen (050 5556988/ irene.seppanen@eduouka.fi), Liisa Karhu (0505522812 / liisa.karhu@starkki.fi), Markku Holma (0504345714 / markkuholma@hotmail.com), Santtu Karppinen (0400 923 357 / santtu.karppinen@esperi.fi)
  • Varajäsenet: Simo Salonen (040 558 2480 / simo.salonen@aallon.fi)
  • Sihteeri: Pasi Voutilainen

KILPAILU- ja tasoitustoimikunta

 

  • Puheenjohtaja: Olli Niskasaari
  • Jäsenet: Matti Paaso, Jussi-Pekka Manninen, Jukka Pirinen, Heikki Timonen, Julius Patokoski ja Pasi Voutilainen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nais- ja klubitoimikunta

  • Puheenjohtaja: Irene Seppänen
  • Jäsenet: Anne Siira, Jaana Kylmänen, Sirpa Kivimäki, Marja-Liisa Kankaala ja Arja Rantanen.

Junioritoimikunta

  • Puheenjohtaja: Santtu Karppinen
  • Jäsenet: Matti Paaso, Petri Sormunen, Tero Lähde, Ilkka Heikkinen, Jutta Keisu, Kreetta Salonpää ja Saga Karppinen.